22.11.2023 tarihinde Valimiz/Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın @tuncay_akkoyun , Mardin’imize Kültür ve Turizm İl Müdürümüz olarak atanan Ayhan Gök’ü makamında kabul ederek, Yeni görevinde başarılar diledi. -
22.11.2023 tarihinde Valimiz/Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın @tuncay_akkoyun , Mardin’imize Kültür ve Turizm İl Müdürümüz olarak atanan Ayhan Gök’ü makamında kabul ederek, Yeni görevinde başarılar diledi.
22.11.2023 tarihinde Valimiz/Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın @tuncay_akkoyun , Mardin’imize Kültür ve Turizm İl Müdürümüz olarak atanan Ayhan Gök’ü makamında kabul ederek, Yeni görevinde başarılar diledi.
![WhatsApp Image 2023-12-01 at 16.44.49.jpeg WhatsApp Image 2023-12-01 at 16.44.49.jpeg](/Resim/439270,whatsapp-image-2023-12-01-at-164449jpeg.png?0)
22.11.2023 tarihinde Valimiz/Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın @tuncay_akkoyun , Mardin’imize Kültür ve Turizm İl Müdürümüz olarak atanan Ayhan Gök’ü makamında kabul ederek, Yeni görevinde başarılar diledi.